ارسال اقتصادی کالا

سیستم اکوپیک ویبره موبایل یک سیستم هوشمند برای پخش و توزیع مرسوله های فروشگاه‌ اینترنتی ویبره موبایل در شهر تهران با قیمت ثابت و اقتصادی است. شما پس از ثبت سفارش خود در شهر تهران خواهید توانست، ارسال آن را مطابق شکل زیر از نوع ارسال از طریق اکو پیک انتخاب کنید. در این حالت هر کجای تهران که باشید با هزینه ی اقتصادی 25 هزار تومان کالا برای شما ارسال خواهد شد. طبق آمار و نتایج بدست آمده برای ارسال کالا از طریق سامانه های دیگر حداقل مسیر با قیمت بالاتر از 30 هزار تومان ثبت می شود که این مشکل با سامانه ی هوشمند ارسال کالای اکوپیک ویبره موبایل برای هر نقطه از شهر تهران با هزینه ی ثابت 25000 تومان حل شده است.

با انتخاب گزینه ی پیک ویبره موبایل کالای خود را قیمت ارزان و مطمئن در همان روز سفارش همراه با سیستم رهگیری و بیمه دریافت کنید.

فروشگاه ویبره موبایل برای بهبود کیفیت خدمات خود بر آن شد تا سیستم و سامانه اکوپیک ویبره موبایل را به کار گیرد تا با استفاده از آن شما عزیزان بتوانید به راحتی کالاهای خود را با هزینه ی کم سفارش دهید و محصول را همان روز دریافت کنید و از طرفی کالای خود را با اطمینان همراه با بیمه دریافت نمایید. از ویژگی های دیگر این نوع روش ارسال کالا دریافت پیامک از طریق سامانه است که با آن خواهید توانست کالای خود را رصد کنید و بدانید که در کجای مسیر قرار دارد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه سیستم ارسال از طریق اکوپیک ویبره موبایل را شرح دهیم، می توانیم موارد زیر را بیان کنیم:

  • اقتصادی: ارزان ترین خدمات تحویل بسته در سراسر تهران با نرخ ثابت

  • ارسال سریع: شما خواهید توانست کالایی را که قبل از ساعت ۴ بعد از ظهر سفارش داده اید را همان روز دریافت نمایید.

  • قابل اعتماد: با کمک راننده های آزاد، در زمان های پیک کاری مثل شب عید هم زمان جمع آوری و تحویل تغییر نمی کند.

اگر شما نیاز به ارسال فوری کالا دارید به طوری که همان ساعت بدست شما برسد می بایست در قسمت انتخاب روش ارسال، نوع آن را از طریق پیک درون شهری انتخاب کنید که هزینه ی آن به صورت پس کرایه است و با توجه به منطقه ی شما نسبت به فروشگاه ما هزینه حساب می شود.

 پس از انتخاب کالا جهت دریافت سریع تر گزینه ی اول را انتخاب کنید که کالای شما نهایتا تا یکساعت بعد به صورت پس کرایه بدست شما برسد

تفاوت روش اول(پیک  اقتصادی ویبره موبایل) و روش دوم(الو پیک) در هزینه و میزان سرعت دریافت کالا است.

  1. روش اول(اکوپیک ویبره موبایل) اقتصادی، تحویل در همان روز، همراه با بیمه و دریافت پیامک جهت رصد و ارتباط با راننده
  2. روش دوم(پیک درون شهری) ارسال در همان ساعت سفارش، پس کرایه، همراه با بیمه و دریافت سریع تر

بازخوردها


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید