مجله ویبره موبایل

بازدید: 8044

در این روزها تقریبا در دست هر کدام از ما آدم های روی زمین یک تلفن یا  تبلت همراه می باشد و آرام آرام هم این تعداد در حال افزایش است. سرعت رشد در دنیای تکنولوژی بسیار بالاست و یکی از اهداف رشد سریع آن نزدیک کردن ماها از راه دور و بدست آوردن اطلاعات از آن سوی دنیا در کمتر از چند دقیقه است. پس چه بهتر است که ما هم با این موج همراه باشیم و بدانیم که اطرافمان چه خبر است و بدانیم که چطور باید با این وسایل کار کنیم و از آن ها درست استفاده کنیم. 

البته مهم است خبری که به دستمان می رسد صحت داشته و از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد. از این رو ما در مجله ویبره موبایل قسمت اخبار، با جدیدترین اتفاقات و همایش ها و سمینارهای معرفی محصولات جدید همراه شما هستیم تا ببینیم چه محصولات جدیدی وارد بازار فروش می شود یا اتفاقات اخیری که در کشور و خارج از کشور در حوزه موبایل و فناوری های مرتبط با آن می افتد را با شما به اشتراک بگذاریم.

نکته ی آخر که باید به آن اشاره کنیم در مورد استفاده از یک دستگاه سخت افزاری است. سخت افزار گوشی موبایل شما به تنهایی بدون نرم افزار مانند ماشین بدون بنزین است! چرا که نرم افزار قابلیتی است که سوار بر سخت افزار شده و باعث می شود تا بتوانیم از تلفن همراه خود در جهت مطلوب استفاده کنیم. پس مهم است که آشنایی کاملی با سیستم عامل تلفن همراهمان داشته باشیم و از ترفندهای نرم افزاری آن آگاه باشیم. از این رو در قسمت آموزش همراه شما هستیم تا با ارائه یکسری مطالب آموزش استفاده از نرم افزار و حل مشکلات و سوالات نرم افزاری، کارایی استفاده شما از تلفنتان را بالا ببریم و ترفندهایی که باعث می شود تا بهتر و سریع تر بتوانید یسری کارهایی که قبلا از آن ها بی خبر بودید را بیابید.

با ما همراه باشید و با ارسال نظراتتان ما را در بهبود کیفیت ارائه محصولات یاری بفرمایید.

1 2 3 ... 8 9 10