ایرانس با نقطه سبز می خواهد به کسب و کارهای دیجیتالی کمک کند

ایرانس با نقطه سبز می خواهد به کسب و کارهای دیجیتالی کمک کند
ایرانسل با هدف کمک به کسب و کارهای دیجیتال قرار است درصدی از مبلغ خرید محصولات و خدمات دیجیتال را که دارای نشان ویژۀ «نقطۀ سبز» هستند، به عنوان پاداش (Cashback)، به اعتبار کیف پول دیجیتال مشترکان واریز کند.

نقطه سبز ایرانسل چیست و چه نقشی در بازار یابی و کسب و کار اینترنتی دارد؟ با مجله خبری ویبره موبایل همراه باشید تا با این طرح بیشتر آشنا شویم.

درواقع مشترکان اپراتور دیجیتال ایران می‌توانند با خرید محصولات و خدمات ایرانسل که با نشان ویژۀ «نقطۀ سبز» مشخص شده‌اند، درصدی از مبلغ خرید خود را در قالب اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسلی، پاداش دریافت کنند. اعتبار کیف پول دیجیتال، می‌ تواند برای خرید محصولات و خدمات مختلف دیجیتال، استفاده شود

شما می توانید در صورتی که از مشترکان ایرانسلی هستید، هر یک از این محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنید و معادل درصدی از مبلغ خرید، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، به عنوان پاداش به کیف پول دیجیتال ایرانسلی مشترک واریز شود که این اعتبار، برای خرید آنلاین محصولات و خدمات متنوع دیجیتال قابل استفاده است.

نقطه‌ های سبز برای ایرانسلی‌ ها پاداش دارد

در صورت خرید هر یک از سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری تلفن‌ همراه ایرانسل از طریق فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسل من نیز، ۱۳۰ هزار تومان پاداش به خریدار سیم‌کارت تعلق می‌ گیرد. این پاداش، به محض فعال‌ سازی سیم‌ کارت خریداری‌ شده، به کیف پول دیجیتال مشترک واریز خواهد شد.

در صورت خرید سیم‌کارت دائمی، این سیم‌کارت با هزینۀ حمل رایگان، به دست خریدار خواهد رسید. این پاداش، فقط به خرید سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری تلفن‌همراه ایرانسل تعلق می‌گیرد و خرید سیم‌کارت‌های اینترنت ثابت (TD-LTE) را شامل نمی‌شود.

«کیف پول دیجیتال ایرانسل» از طریق سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌ من قابل دسترسی است و پاداش واریزشده و اعتبار موجود در آن را برای استفاده از محصولات و خدمات متنوع موجود، از جمله خرید بسته‌های اینترنت، بسته‌های مکالمه و بسته‌های پیامک ایرانسل، آهنگ پیشواز، پیام پیشواز و نیز بازار جامع محتوای چارخونه (برنامه، بازی، فیلم، کتاب، موسیقی، کتاب صوتی و …) قابل استفاده است.

همچنین به‌زودی، اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل، برای خرید از کسب‌وکارهای متنوع دیجیتال حاضر در سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌ من، قابل استفاده خواهد بود.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات شما به ما انرژی میدهد
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.