مشکل شارژ نشدن و روشن نشدن اپل واچ را چگونه حل کنیم؟

مشکل شارژ نشدن و روشن نشدن اپل واچ را چگونه حل کنیم؟

آیا اپل واچ شما شارژ می‌شود؟

زمانی که اپل واچ را به شاٰرژ آن متصل می‌کنید (با فرض سالم بودن شارژر و اتصال آن به برق)، می‌بایست یک علامت سبز‌رنگ جرقه مانند را مطابق تصویر زیر روی نمایشگر مشاهده کنید:

اگر ساعت هوشمند اپل شما نیاز به شارژ شدن داشته باشد، علامت بالا با رنگ قرمز روی صفحه‌نمایش ساعت نشان داده خواهد شد. زمانی که اپل واچ در حال شارژ شدن است، این رنگ این علامت از قرمز به سبز تبدیل خواهد شد. اگر صفحه ساعت خالی است یا روشن نمی‌شود و یا علامت‌های زیر را روی نمایشگر اپل واچتان مشاهده کردید، باید حدود ۳۰ دقیقه ساعت را شارژ کنید.

زمانی که ساعت شارژ نمی‌شود چه کنیم؟

اگر از استندهای شارژر متفرقه استفاده می‌کنید، اپل واچ را با کابل اصلی شارژ اپل واچ که در جعبه دستگاه وجود دارد شارژ کنید

اگر اپل واچ شما شارژ نمی‌شود و یا پیام this accessory isn’t supported را مشاهده کردید، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. اطمینان حاصل کنید که شارژر آهنربایی اپل واچ شما به‌صورت کامل و صحیح به آداپتور متصل کرده‌اید، سپس چک کنید که خود آداپتور نیز به‌درستی به پریز متصل باشد.

۲. اطمینان حاصل کنید که از شارژر اصلی اپل واچ که همراه با آن و در جعبه ساعت وجود دارد استفاده می‌کنید.

۳. هر نوع پلاستیک و چسبی را به‌صورت کامل از روی سطح مغناطیسی شارژر پاک کنید.

۴. اطمینان حاصل کنید که پشت اپل واچ شما و محلی که به شارژر متصل می‌شود تمیز باشد.

۵. شارژر را به بخش پشتی اپل واچ متصل کنید. با نزدیک کردن شارژر به ساعت، آهنرباها به صورتی که کاملاً احساس خواهید کرد یکدیگر را جذب می‌کنند.

۶. اگر کماکان اپل واچ شما شارژ نمی‌شود آن را ری استارت کنید. برای این کار دکمه کناری و دکمه چرخان اپل واچ را به‌صورت هم‌زمان فشرده و ۱۰ ثانیه در همان وضعیت نگاه دارید تا لوگو اپل روی نمایشگر ساعت به نمایش درآید.

۷. اگر بازهم موفق به شارژ کردن نشدید، از یک شارژر و آداپتور دیگر استفاده کنید، اگر باتری ساعت شما کاملاً خالی باشد، نیاز خواهید داشت چند دقیقه دستگاه را شارژ کنید تا دستگاه روشن شود و اطمینان حاصل کنید که در حال شارژ شدن است.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات شما به ما انرژی میدهد
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.