راهنمای تعویض و انتخاب سری مناسب ایرپاد پرو

انتخاب سری مناسب برای AirPods Pro

سری توگوشی ایرپاد پرو باید کاملاً داخل گوش شما فیت باشد و کانال گوش را پر کند که همین امر موجب می‌شود صدا با بیشترین کیفیت ممکن به گوش شما برسد و صدای بیس موزیک، قدرت و عمق بیشتری داشته باشد. همان‌طور که در بالا نیز گفته شد، ایرپاد پرو با ۳ سری مختلف در سایز‌های کوچک، مدیوم و بزرگ عرضه می‌شود که به‌صورت پیش‌فرض، سری مدیوم روی دستگاه نصب شده است و باقی موارد داخل جعبه محصول هستند.برای بررسی سایز هرکدام از این سری‌ها می‌توانید به بخش داخلی‌شان نگاه کنید.

برای شروع ایرپاد را با همان سری مدیومی که روی آن نصب هست داخل گوشتان قرار دهید. اگر احساس می‌کنید که ایرپاد به‌خوبی در گوش شما فیت نشده می‌توانید از سایز بزرگ‌تر استفاده کنید و اگر احساس می‌کنید که سری موجود برای گوش شما بزرگ است، به سراغ سری کوچک‌تر بروید.

چگونه سری ایرپاد پرو را تعویض کنیم؟

برای جدا کردن سری ایرپاد پرو، سری را از محلی که به ایرپاد متصل شده محکم گرفته و به سمت بیرون بکشید.

جدا کرن سری ایرپاد پرو

برای اتصال سری، سری را از بخش پایینی آن گرفته و سپس، الگوی بیضی مانند سری و ایرپاد را با یکدیگر هم‌راستا کنید، سپس سری را به محصل اتصال فشار داده تا صدای کلیک مانند اتصال را بشنوید.

اتصال سری ایرپاد پرو

اگر مطمئن نیستید که سایز انتخاب مناسب شما است:

در این صورت اپل امکانی را برای شما فراهم کرده که با استفاده از‌ آن می‌توانید توسط آیفون، از فیت بودن دستگاه در گوشتان اطمینان حاصل کنید. این امکان Ear Tip Fit Test نام دارد و در ادامه با نحوه استفاده از آن آشنا می‌شویم.

تست فیت بودن ایرپاد پرو

۱. زمانی که ایرپاد پرو در گوشتان قرار دارد، به مسیر Setting > Bluetooth در آیفون یا آیپد تان بروید.

۲. در لیست دستگاه‌های متصل، علامت ! آبی‌رنگ کنار نام ایرپاد را انتخاب کنید.

۳. روی گزینه Ear Tip Fit Test بزنید، اگر این گزینه را مشاهده نمی‌کنید، اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما دارای نسخه iOS13.2 یا بالاتر باشد.

۴. روی Continue بزنید و سپس علامت Play را انتخاب کنید.

اگر در پایان تست به شما پیشنهاد داده شد که سری دیگری را امتحان کنید، این کار را انجام داده و سپس مراحل تست را تکرار کنید. ممکن است نیاز باشد تا برای هر گوشتان سایز مختلفی را استفاده کنید.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات شما به ما انرژی میدهد
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.